האנשים שלנו - לחצו על + ותכירו

מנכ"ל חברת אמן ושותף בקבוצת אמנת.
בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול.
עם ניסיון של יותר מ- 30 שנה בניהול וביצוע פרויקטים מורכבים בתחומי ייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי, תכנון ויישום מתחמים חכמים, ועוד. בעל מומחיות ייחודית בייעוץ ליחידות עילית ולגופים ביטחוניים מיוחדים.

הצטרף לאמן בשנת 1992.
סא"ל במילואים ובוגר המכללה לביטחון לאומי. בעל תואר ראשון בהיסטוריה ותואר שני במדעי המדינה.
מתמחה בניהול וביצוע פרויקטים רחבי היקף, בדגש על הקמה והפעלה של מינהלות למגה פרויקטים עבור מגוון משרדי ממשלה ורשויות מקומיות.

הצטרף לאמן בשנת 2000.
בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני במינהל עסקים.
מתמחה בליווי והקמת חברות, ייעוץ אסטרטגי, בניית תוכניות עבודה, ייעוץ למנהלים, ייעוץ ופיתוח ארגוני, בדגש על הובלת תהליכי ארגון ושיפור ברשויות מקומיות.


בעלת ניסיון עשיר ורב בליווי וייעוץ לעשרות פרויקטי אנרגיה ותשתיות בארץ ובעולם, ולחברות מהגדולות והבולטות במשק, בדגש על מיזמים ומכרזים, החל משלב הייזום והפיתוח, למימון, הקמה, הפעלה מסחרית ועד מכירה.

הצטרף לאמן בשנת 2010.
בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני במינהל עסקים.
מתמחה בניהול והובלה של פרויקטים מורכבים במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, בדגש על ייעוץ ופיתוח ארגוני, התייעלות, תקינה ותמרוץ, תכנון פרוגרמות, ועוד. בעל ניסיון ייחודי בכתיבת מכרזים וליווי הליכים מכרזיים.

הצטרף לאמן בשנת 2010.
בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני במינהל עסקים.
מתמחה בניהול וביצוע פרויקטים מורכבים בתחומי ייעוץ ופיתוח ארגוני, גיבוש מדיניות ושיפור תהליכים מורכבים חוצי ארגון. בעל ניסיון ייחודי בליווי, תכנון ויישום מתחמים חכמים וגיבוש פתרונות חדשניים בתחום האורבני.


הצטרפה לאמן בשנת 1995.
בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול.
בעלת ניסיון רב בתכנון וליווי הקמה של פרויקטים תפעוליים, שליטה ובקרה על מערכי תפעול ואחזקה בחברות תעשייתיות, ניהול וביצוע פרויקטים בייעוץ ופיתוח ארגוני, ועוד.

הצטרפה לאמן בשנת 1997.
בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ותואר שני במינהל עסקים.
בעלת ניסיון של יותר מ- 20 שנה בניהול וביצוע מגה פרויקטים בייעוץ ופיתוח ארגוני, תקינת כוח אדם ומשאבים, הסמכה לתקני איכות, ועוד.

ממקימי טריפלסייבר, חברת בת של אמן.
בעל תואר ראשון במינהל עסקים ומגוון הכשרות בתחומי המחשוב והסייבר.
מומחה לאבטחת מידע עם וותק של יותר מ- 20 שנה בתחום, בדגש על ניהול פרויקטים משולבים ורב מערכתיים בתחומי אבטחת מידע והגנת הסייבר.